HLINÍKOVÁ K2 IA – úzky prolis

  ÚZKE LISOVANÉ DETAILY

  Brány K2 IA sú vyrobené z hliníkových plechov a sú vyplnené polyuretánovou penou s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami, s celkovou hrúbkou plášťa 40 mm. Použitím hliníka sme znížili hmotnosť plášťa takmer o polovicu v porovnaní s oceľovou bránou.

  HLINÍKOVÁ K2 IP – sklenená výplň

  SO SKLENENOU VÝPLŇOU

  Moderný vzhľad a maximálne využitie prirodzeného svetla dosiahnete použitím brán zhotovených z presklených sekcií. Výplne jednotlivých panelov sú z jednoduchého alebo z dvojitého zasklenia z trvanlivého plastu, odolného proti poškriabaniu.

  OCEĽOVÁ K2 IM – V-profil

  V-PROFILOVÉ PRVKY

  Oceľové brány K2 IM sú kombináciou odolnej, oceľovej konštrukcie a odľahčenej, inovatívnej formy ich zhotovenia. Výsledkom je účinná ochrana firemných budov akéhokoľvek druhu. Pre svoj vonkajší vzhľad nachádzajú svoje uplatnenie najmä v moderných budovách. Panely majú hladkú štruktúru a jedinečné vzory lisovaných detailov.

  OCEĽOVÁ K2 IS – úzky prolis

  ÚZKE LISOVANÉ DETAILY

  Oceľové brány K2 IS sú spoľahlivou ochranou priemyselných budov. Užívatelia ich oceňujú najmä pre ich trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam a pre ich pevnú konštrukciu. Každodenné používanie zjednodušuje široká škála automatizovaných mechanizmov a príslušenstva.