Otvárače garážových brán pre Váš domov

Pre každú garážovú bránu máme ten správny otvárač – či už chcete zautomatizovať sekčnú bránu, krídlovú bránu alebo výklopnú/výklopnú bránu. Či už sú vaše dvere malé, veľké, ľahké, ťažké, nové alebo staršie. Ponúkame vám obzvlášť rýchle a chytré riešenia, aj s alternatívnymi zdrojmi energie. Jednoducho si vyberte typ brány a nájdite ten správny garážový pohon pre váš domov.

 

COMFORT 300

Pohodlie a efektivita dovedené k dokonalosti

Majstrovské diela MARANTEC v bielej farbe sú otvárače garážových brán Comfort 360, 370 a 380. Patentovaná technológia blueline znižuje spotrebu energie takmer na nulu vždy, keď otvárač nebeží, zatiaľ čo inovatívna funkcia rýchlosti súčasne posúva dvere maximálnou rýchlosťou pri otváraní aj zatváraní. Najvyššiu možnú svietivosť v garáži zabezpečuje aj moderné LED osvetlenie.

 

COMFORT 200

Spĺňa všetky požiadavky

Naše otvárače garážových brán Comfort 260, 270 a 280 sú našou skutočnou klasikou. Sú v čiernej farbe. V súčasnosti vo svojej piatej generácii naďalej presviedčajú svojim riadiacim systémom, ktorý znižuje opotrebovanie dverí spolu s výslednou dlhou životnosťou a energetickou účinnosťou. Klasické osvetlenie je teraz nahradené modernou technológiou LED.

 

PROBO R

Kvalita a inovácia.

Výsledkom technologickej inovácie dosiahnutej prostredníctvom spolupráce s Digital LIFE Technology, LIFE ponúka nový, čisto taliansky produkt za rozhodne konkurencie schopné ceny a so špičkovými štandardmi kvality. Našou silnou stránkou je jednoduchá inštalácia a programovanie. Vopred namontovaná vodiaca dráha  navyše uľahčuje inštaláciu. Programovanie  je  tiež bezpečnejšie vďaka systému kódovania. Vyberte si Probo R, ak hľadáte najlepší pomer ceny a kvality.

Charakteristika:

  • Nereverzný elektromechanický stropný motor s remeňovou dráhou  pre sekčné a výklopné brány.
  • Motor s inovatívnym prevodovým systémom, ktorý je ešte tichší
  • Plast odolný voči UV žiareniu, navrhnutý špeciálne spoločnosťou LIFE Home Integration a vychádzajúci z dlhodobých skúseností.
  • Údržba znížená na minimum.

 

PROBO XL

Excellence vo vašej domácnosti.

Stropný motor pre sekcionálne a výklopné brány, vrátane veľkorozmerných brán, sa vyznačuje najmodernejším dizajnom a pohodlným a jednoduchým programovaním pomocou dosky Digital Life. Systém ponúka inovatívne riešenia so zníženým znečistením hlukom a vopred namontované vodiace dráhy, vďaka ktorým je inštalácia oveľa jednoduchšia. Automatizácia je vybavená kódovacím systémom, aby bolo otváranie ešte bezpečnejšie. Vyberte si Probo XL pre jednoduchú a funkčnú montáž na strop.

Charakteristika:

  • Nereverzný elektromechanický stropný motor s dráhou  pre sekčné a výklopné brány.
  • Dostupné v dvoch 24 V verziách.
  • Zjednodušené odblokovanie s automatickým opätovným zapojením tiahla. Pokoj a ticho zaručené s remeňovou alebo reťazovou dráhou, podľa výberu.

MOVI

Overená kvalita za dobrou cenu.

Spoľahlivé čínske motory používané na našom trhu už 20 rokov. Stropný motor pre sekcionálne garážové brány s remeňovou alebo reťazovou dráhou pre brány až do výšky 3,4m.

BL-H 800 + B-3300 BL-H 1200 + CH-3300 BL-H 1200 + CH-3300
 motor 800 N  motor 1200 N  motor 1200 N
 remeňová dráha do výšky brány 2450 mm  remeňová dráha do výšky brány 2965 mm  reťazová dráha do výšky brány     2965 mm
 prijímač 2-kanálový  prijímač 2-kanálový  prijímač 2-kanálový
 vysielač 4-kanálový, 2 ks  vysielač 4-kanálový, 2 ks  vysielač 4-kanálový, 2 ks

VTA

Bočný motor

Séria Marantec VTA spája všetky výhody jednosmerného motora a zaručuje prevádzku s nízkym opotrebením vďaka jemnému rozbehu a jemnému zastaveniu. Je možné ho použiť na celom svete so všetkými jednofázovými napájacími zdrojmi. Okrem toho môžu byť tieto pohony inštalované aj v stiesnených priestoroch vďaka montáži na torznú tyč brány z boku.

V najnovších verziách ako VTA 11 s dvomi napájacími jednotkami je pohon ešte výkonnejší a rýchlejší. Séria VTA ponúka DC pohony komerčných brán pre sekcionálne brány ideálne pre použitie v malých a stredne veľkých priemyselných halách, dielňach a remeselníckych prevádzkach.

 

VYSIELAČE 

LIFE Home Integration ponúka kompletný rad príslušenstva pre svoje vlastné automatizačné systémy, vrátane riadiacich jednotiek, diaľkových ovládačov a systémov prijímačov. Každý produkt predstavuje bezpečné a spoľahlivé riešenie viacerých požiadaviek na komfort a funkčnosť.

FIDO2 / FIDO4 / DREAM2 / DREAM4 / MAXI2 / MAXI4