Priemyselné sekcionálne oceľové alebo hliníkové brány

Výber konkrétneho typu sekcionálnej brány závisí od účelu jej použitia a miesta, v ktorom bude inštalovaná. V priemyselných budovách sa vynikajúco osvedčili oceľové brány, vyrábané v dvoch základných verziách: K2 IS a K2 IM. Jednotlivé segmenty brán majú hrúbku 40 mm a sú vyplnené polyuretánovou penou. Do objektov, ktoré sú náročné na dostatočnú tepelnú izoláciu, odporúčame najteplejšiu bránu KRISPOL K2 IS 60.

Okrem brán z ocele v našej ponuke nájdete aj hliníkové brány K2 IA a K2 IP. Brána K2 IA s úzkymi lisovanými detailmi sa nijako nelíši od oceľovej brány K2 IS, má však nižšiu hmotnosť a lepšiu odolnosť voči korózii. Zaujímavou alternatívou k bránam s celistvou výplňou sú brány so sklenou výplňou K2 IP, ktoré majú moderný dizajn, presvetľujú interiér objektov a dávajú im jedinečný vzhľad.

Servisné dvere

Naše produkty neustále vylepšujeme a pracujeme na ich zdokonaľovaní. V našej ponuke nájdete celý rad funkčných doplnkov. Bočné a servisné dvere, ktoré sú zladené z vonkajším vzhľadom brány, umožňujú vstup do priestorov budovy, bez toho, aby ste museli otvárať celú bránu. Zárukou stálosti a spoľahlivosti našich výrobkov, je vysoká kvalita použitých materiálov a automatické systémy od renomovaných výrobcov.